Poniedziałek, 25.10.2021. Namesday celebrate:

Jesteś tutaj: Strona głównaO nas

O nas

Kwiaciarnia Internetowa "Kwiaty123"

 

Zespół florystów z bardzo dużym doś›wiadczeniem, potrafią…cych sprostać‡ najbardziej wymagającym wyzwaniom florystycznym.

Naszą kwiaciarnię wysyłkową wyróżnia zaangażowanie florystów, ich pasja oraz mił‚ość‡ do kwiatów. Zespół‚ Kwiaty123 jest zawsze na bieżąco z najnowszymi trendami florystycznymi (uczestniczymy w specjalistycznych kursach, sympozjach i pokazach florystycznych, sukcesywnie powię™kszając naszą wiedzę na temat kwiatów i kompozycji kwiatowych).

Naszą… ambicją… jest nie tylko stworzenie kwiaciarni na najwyższym poziome, ale pracowni aranżacji i dekoracji kwiatowych na każdą… okoliczność‡.

Kwiaciarnia Kwiaty123 idzie z duchem czasu i odpowiada na zapotrzebowanie Klientów. Zdajemy sobie sprawę™, że nie każdy (i nie w każdej chwili) ma możliwość‡ osobistego przyjęcia do naszej kwiaciarni – kwiaciarnia online pozwala nam być bliżej wszystkich naszych Klientów, oszczędzić‡ ich czas i ułatwić‡ im zamawiania dekoracji, wią…zanek czy bukietów.

Co nas wyróżnia?

  • indywidualne podejś›cie do każdego Klienta
  • profesjonalizm świadczonych usł‚ug
  • dbał‚oć‡ o detale (dzięki temu przygotowywane przez nas bukiety i wiązanki nabierają wyjątkowego charakteru)
  • reagowanie na potrzeby Klienta (np. poprzez odwzorowanie bukietu ze zdję™cia, z którym Klient się™ do nas zgł‚asza)
  • przywią…zywanie dużej wagi do świeżoś›ci kwiatów (o czym świadczą… przyznane naszej kwiaciarni certyfikaty)

 

Czy Kwiaciarnia Kwiaty123.pl jest kwiaciarnią… tylko internetową…?

 

Tak, Kwiaciarnia Kwiaty123.pl to kwiaciarnia online dział‚ająca na terenie całego świata.

 

Jak to możliwe, że jedna kwiaciarnia obsługuje cał‚y ś›wiat?

 

To jest możliwe gdyż jesteśmy partnerem biznesowym firmy Euroflorist Sp. z o.o.ul. Sowin„skiego 18A 60-283 Poznan„. Firma Euroflorist zrzesza wiele kwiaciarni z całego ś›wiata i twoje zamówienie trafia do kwiacaiarni leżą…cej najbliżej miejsca do którego chcesz dostarczyć‡ kwiaty. Z lokalnej kwiaciarni kurier kwiatowy dostarcza kwiaty wprost do rą…k obdarowanej osoby. To proste !

 

Czy na terenie Łodzi wysyłka™ kwiatów również obsł‚uguje firma Euroflorist?

 

Nie na terenie Łodzi wszystkie dostawy są… obsł‚ugiwane przez Kwiaciarnię™ Kwiatem Malowane ul. Czarnkowska 2 tel. 883 172 222 www.kwiatemmalowane.pl

 

Jeżeli nie znajdzież™ wymażonego bukietu na stronie Kwiaciarni Kwiaty123.pl czy mogę™ zlecić‡ wykonanie bukietu na specjalne zamówienie?

 

Tak jest to możliwe, ale tylko na terenie Łodzi. Najpierw sprawdz czy na stronie www.online.kwiatemmalowane.pl to nasza Florystyczna Poczta i Kwiatowa Dostawa, jeżeli tam również nie znajdziesz oczekiwanego bukietu zadzwon do nas 42 67 01 444 i ustal szczegół‚y bukietu a my dowieziemy na wskazany adres.

 

Czy Kwiaciarnia Kwiatem Malowane to Poczta… Kwiatowa…?

 

Nie. Poczta Kwiatowa to znak towarowy zastrzeżony dla Poczta Kwiatowa Sp. z o.o. z siedzibą… w Warszawie ul. Corazziego 2 i wprawdzie okreś›lenie Poczta Kwiatowa weszło do ję™zyka polskiego i jest tożsame ze stwierdzeniem: kwiaciarnia internetowa, kurier kwiatowy, dostawa kwiatów, kwiaciarnia online, kwiaty online, pocztowa dostawa kwiatów, ale nie może być‡ używane właśnie ze wzglę™du na zastrzeżenia patentowe.

Owiadczamy, że Kwiaciarnia Kwiatem Malowane oraz Kwiaciarnia Kwiaty123.pl nie jest w żaden sposób powią…zana ze spółką Poczta Kwiatowa oraz nie jest jej partnerem biznesowym.

 

Zdjęcia Kwiaciarni Kwiatem Malowane:

Kwiaciarnia widok z zewnatrz               Kwiaciarnia Kwiaty 123 wewnatrz 

 

Certyfikat Kwiaciarni Najwyższej jakoś›ci wydany przez Firmę Oasis Polska eksperta w dziedzinie utrzymania kwiatów w najwyższej kondycji. Kwiaciarnia Kwiatem Malowane na wszystkich etapach sprzedaży kwiatów używa odrzywki i ś›rodki pielę™gnacji firmy Oasis

Certyfikat