Florystyczna Poczta i Kwiatowa Dostawa

Kwiaciarnia Internetowa  24h

 

Wykonamy kompozycje kwiatowe na każdą okazję. Czy to Walentynki, Wielkanoc, Dzień Kobiet, Dzień Matki, Dzień Babci i Dzień Dziadka, zawsze możesz na nas liczyć.Wykonamy cudowne kompozycje nie tylko z kwiatów ciętych takich jak róże, stroczyki, tulipany, margaretki, ale również kompozycje w koszach. Pamiętaj, że do każdej z tych kompozycji możesz dobrać dodatki takie jak: bombonierka oraz inne słodkości, wazon, maskotkę, a nawet odżywkę do kwiatów.

Zamów kwiaty przez internet już dziś

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Bukiet Mikołajek

Bukiet "Mikołajek"

price from: 79.00 zł

more

Bukiet Pełnia uczuć

Bukiet "Pełnia uczuć"

price from: 79.00 zł

more

Bukiet Słoneczny blask

Bukiet "Słoneczny blask"

price from: 79.00 zł

more

Bukiet Miłosna przesyłka

Bukiet "Miłosna przesyłka"

price from: 109.00 zł

more

Bukiet 100 lat!

Bukiet "100 lat!"

price from: 79.00 zł

more

Bukiet Imieninowy

Bukiet "Imieninowy"

price from: 79.00 zł

more

 

Florystyka na najwyższym poziomie. Tworzymy bukiety, wiązanki kwiatowe z pasją i zaangażowaniem. Dostarczamy kwiaty nie tylko na terenie Łodzi i okolic, ale na terenie całej Polski a nawet świata.

Kwiaciarnia Internetowa Kwiaty123.pl zapewnia najwyższą… jakość‡ usł‚ug florystycznych. Nasi floryści przygotują kompozycje kwiatowe na każdą… okazje i już po kilku chwilach bukiet znajdzie się w dł‚oniach obdarowanej osoby. Jesteśmy pewni swojej jakoś›ci, warto aby każdy się o tym przekonał‚. Daj nam szansę a napewno się nie zawiedziesz.

Ty zamawiasz , my zajmujemy się resztą Nasz kurier kwiatowy dowiezie ś›wierzy bukiet jeszcze tego samego dnia.

Okazji do dania kwiatów jest wiele: Urodziny, Imieniny, Narodziny dziecka, Ślub, Gratulacje, ale pamiętaj kwiaty podarowane bez okazji potrafią zaskoczyć najbardziej i zapaść w pamięć obdarowanej osobie. Wykorzystaj tę moc kwiatów. Wystarczy kilka kliknięć w naszej kwiaciarni internetowej aby zrobić niezapomniane wrażenie.

Gdy nie znalazłeś› bukietu dla siebie lub potrzebujesz coś› co wykracza ponad standard typowej kwiaciarni internetowej, prosimy o telefon 42 67 01 444, lub zapraszamy osobiście Łódź ul. Czarnkowska 2 tam znajdziesz naszą kwiaciarnię "Kwiatem Malowane"

Na terenie Łodzi Florystyczna Poczta i Kwiatowa Dostawa obługiwane są przez kwiaciarnię "Kwiatem Malowane" www.kwiatemmalowane.pl, jeżeli chcą Państwo zamówić bukiet lub wiązankę okolicznoś›ciową poza Łódź, nie ma żadnego problemu współpracujemy z kwiaciarniami najwyższej jakoś›ci reprezentowanych przez międzynarodową korporację Euroflorist www.euroflorist.com. Wystarczy wybrać bukiet i wpisać adres odbiorcy przesyłki w całej Polsce, w Europie, na świecie.

Informujemy że Kwiaciarnia Kwiaty123.pl oraz Kwiaciarnia Kwiatem Malowane nie są w żaden sposób powiązana ze spółką Poczta Kwiatowa Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ul. Corazziego 2 oraz nie są jej partnerem biznesowym.